32112-031 91099910-021

اینفوگرافیک : حقایقی که باید درباره شبکه های اجتماعی بدانید

12 ژانویه 2020 اینفوگرافیک ها

امروزه دیگر بر هیچ کسب‌وکاری پوشیده نیست که حضور در شبکه های اجتماعی برای تعامل با مخاطبان و جذب مشتریان جدید الزامی است. بر اساس مطالعات اخیر، ۷۹ درصد جمعیت کشورهایی که دسترسی آسان به اینترنت دارند، در حداقل یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب عضو هستند و فعالیت دارند.

شبکه‌های اجتماعی از محبوب‌ترین ابزارهای بازاریابی هستند و نقشی کلیدی در بالا بردن بازدید وب‌سایت‌ ها ایفا می‌کنند. از تولید محتوا و تبلیغات در فیسبوک ( facebook ) ، توییتر ( twitter ) ، اینستاگرام (instagram ) ، لینکدین ( linkedin ) و دیگر شبکه‌های اجتماعی برای هدایت کردن ترافیک باکیفیت به وب‌سایت خود استفاده کنید. در این صورت مخاطبان شبکه های اجتماعی خود را به بازدیدکنندگان وب‌سایت و در نهایت به مشتریان تبدیل می‌کنید.

تولید محتوای سودمند و جذاب برای شبکه های اجتماعی به آن سختی که فکر می‌کنید نیست! شما در حوزه فعالیت خود متخصص هستید؛ فقط کافی است محتوای جذاب مرتبط با تخصص خود را برای مخاطبان ساده‌سازی کنید.

اما پیش از تولید محتوا و فعالیت در این شبکه‌ها باید ویژگی‌های مخصوص به هریک از آنها را بدانید. در اینفوگرافیک زیر ویژگی‌های مهم هرکدام از شبکه های اجتماعی محبوب را مرور می‌کنیم. با افراک همراه باشید.

حقایقی که باید درباره شبکه های اجتماعی بدانید

به اشتراک گذاری

نظر شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید