32112-031 ۹۱۰۹۲۰۰۰-۰۲۱

تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل پلی Google Play و اپ استور App Store

دانلود اپلیکیشن خود را بالا ببرید

تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور مانند تبلیغ در سرویس گوگل ادز است. به این صورت که شما چند کلمه کلیدی که در حوزه محصولات شماست را معرفی میکنید تا اگر کسی در این دو فروشگاه در مورد آن کلمات کلیدی سرچ کرد تبلیغ شما را نشان دهد و کاربر را ترغیب به دانلود اپلیکیشن شما کند.

با کمک ما می‌توانید تبلیغ اپلیکیشن خود را در فروشگاه های اپ‌استور (App Store) و همچنین گوگل پلی (Google Play) به نمایش بگذارید.

 

سفارش دهید

هزینه‌ها را به حداقل و سودتان را به حداکثر می‌رسانیم!

تضمین پایین‌ترین تعرفه تبلیغ اپلیکیشن‌ در گوگل‌ پلی‌‌ و اپ‌استور‌

با تبلیغ‌ نصب اپلیکیشن‌‌، برند اورنس Brand Awareness شما به‌عنوان توسعه‌دهنده اپلیکیشن، و همچنین میزان نصب نرم‌افزار شما به سرعت افزایش مي‌یابد و در ازای این بازدهی، هزینه کاملا معقولی می‌پردازید.

علاوه بر این، افراک کمترین تعرفه‌ تبلیغ‌ نصب‌ اپلیکیشن‌‌ را در میان رقبا داشته و این موضوع را به شما ضمانت می‌دهد.

 

مشاهده تعرفه تبلیغات‌ نصب‌‌ اپلیکیشن‌‌

مزایای تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی GooglePlay و اپ استور App Store چیست؟

بسیار هدفمند است

علاوه بر کلمات کلیدی، میتوانید نام اپلیکیشن رقیب خود را بدهید تا هرکس سرچ کرد تبلیغ شما را ببیند!

کاملا قابل رهگیری است

با هزینه ای که کرده اید تعداد نمایش، تعداد Tap و تعداد دانلود قابل مشاهده است.

مقرون به صرفه است

در مقایسه با دیگر تبلیغات اپلیکیشن کاملا مقرون به صرفه است.

سوالات متداول در رابطه با تبلیغ در پلی استور

هر گونه سوالی در رابطه با تبلیغات در پلی استور و اپ استور دارید می توانید از طریق فرم تماس با ما مطرح بفرمایید. همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.

سوالات بیشتر در: صفحه سوالات متداول خدمات افراک

  • هدفمند: به راحتی میتوانید تبلیغات خود را هدف گذاری کنید. بر اساس فیلتر های جنسیت, زبان, سن و موقعیت جغرافیایی تبلیغات خود را هدفمند و متمرکز کنید.
    فراموش نکنید, که به دلیل تحریم های گوگل نمیتوانید ایران را به عنوان کشور مورد نظر خود انتخاب کنید. به همین دلیل ابتدا تمامی کشور ها را انتخاب کنید سپس زبان را فقط فارسی انتخاب کنید. به این ترتیب کشور های دیگر خود به خود حذف خواهند شد. از طرفی اگر اپلیکیشن شما به گونه ایی طراحی شده است که میتوانید
  • قابل رهگیری: پس از راه اندازی کمپین تبلیغ اپلیکیشن میتوانید تمام مراحل را بررسی و مشاهده کنید. تعداد نمایش, میزان کلیک ها و تعداد دانلود و نصب اپلیکیشن را میتوانید ببینید.
  • مقرون به صرفه: نه تنها هزینه کمی میتوانید بپردازید, بلکه میتوانید این هزینه را براساس هر نصب برنامه تعیین کنید. از طرفی بودجه روزانه و سقف هزینه های تبلیغات خود را میتوانید مدیریت کنید.

اگر یک اپلیکیشن طراحی شده داشته باشید بی شک باید به دنبال مخاطبینی باشید که اپلیکیشن خود را به آنها معرفی کنید. زمانی که برنامه های گوگل پلی و اپ استور را باز میکنید قسمتی را به اسم پیشنهادات خواهید دید.
در کنار این اپلیکیشن ها علامت معروف تبلیغات “Ad” را خواهید دید. بله این ها کار گوگل ادز است. با راه اندازی کمپین تبلیغات اپلیکیشن میتوانید به راحتی اپ خود را به کاربران واقعی معرفی کنید.

محدودیت خاصی ندارد و برای هر نوع اپلیکیشنی با هر نوع کاربری مفید است

بر اساس تعداد نصب‌ اپلیکیشن‌ محاسبه می‌شود.

سوالات در مورد سوالات متداول در رابطه با تبلیغ در پلی استور
سوالی دارید؟

سوالات خود را از بخش تماس با ما مطرح فرمایید. در اولین فرصت کارشناسان ما پاسخ را برای شما ارسال خواهند کرد.

تماس با ما
حداکثر زمان پاسخگویی 24 ساعت