021284262

معرفی روش‌های کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب (AdMob)

۲۷ دی ۱۳۹۷ تبلیغ اپلیکیشن

روش‌های مختلفی برای کسب درآمد ارزی وجود دارد. که البته بسیاری از آن‌ها نیازی به داشتن تخصص خاصی ندارد. اما اگر شما برنامه نویس اپلیکیشن تلفن همراه هستید، بهتر است که از دانش خود به بهترین شکل استفاده نمایید. گوگل ادموب یکی از ابزاری است که در کنار گوگل ادسنس منبع درآمدی خوبی برای شما خواهد بود. اما چگونه؟ در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با روش‌های کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب (AdMob) آشنا کنیم.

همان‌طور که گفته شد در میان روش‌های مختلفی که منجر به کسب دلار رایگان می‌شود، استفاده از گوگل ادموب یکی از بهترین و همیشگی‌ترین روش‌های افزایش درآمد است. در صورتی که شما به درستی از روش‌های کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب استفاده کنید، می‌توانید روزانه ۳۰ دلار درآمد داشته باشید.

آیا استفاده از روش کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب قانونی است؟

بسیاری از سایت‌هایی که ادعای پرداخت رایگان به ازای بازدید ویدئو، شرکت در نظرسنجی و … دارند، معمولاً معتبر نبوده و پرداختی به کاربران علی رغم مدت زمان زیادی که در سایت صرف کرده‌اند، انجام نمی‌دهند. اما گوگل ادموب چون توسط گوگل ادسنس اداره می‌شود، معتبر بوده و قانونی عمل می‌کند.

معرفی روش‌های کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب AdMob

کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب 

برای کسب درآمد از طریق گوگل ادموب، به اولین چیزی که نیاز دارید، یک برنامه اندروید است. ساخت این برنامه با وجود منابع آموزشی که وجود دارد، کار سختی به نظر نمی‌رسد. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که هرچه نصب برنامه شما بیشتر باشد، احتمال دریافت تبلیغ با نرخ‌های بیشتر نیز افزایش می‌یابد. بنابراین بهتر است که بعد از توسعه نرم‌افزار، با استفاده از تبلیغ در گوگل ادوردز، خیلی زود میزان دانلود و نصب اپلیکیشنتان را افزایش دهید.

بعد از آن باید مراحل زیر را دنبال کنید :

نکته اول : برای دریافت هزینه تبلیغی که در اپلیکیشن شما انجام شده است، باید حساب گوگل ادسنس داشته باشید. ایجاد این نوع حساب معمولاً با سختی زیادی همراه است چرا که قوانین و مقررات پیچیده‌ای دارد. بنابراین بهتر است که برای انجام این مرحله از افراد متخصص استفاده نمایید :

افتتاح حساب گوگل ادسنس

نکته دوم : داشتن حساب گوگل ادموب الزامی است چرا که اطلاعاتی نظیر پرداخت‌ها، درآمدها و … باید ثبت شود.

معرفی روش‌های کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب AdMob

میزان کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب چقدر است؟

همان طور که گفته شد، چون این پلتفرم توسط گوگل توسعه داده شده است، معتبر بوده و پرداخت‌های آن قانونی انجام می‌شود. بسته به میزان محبوبیت برنامه شما، نرخ دریافتی به ازای تبلیغات، متفاوت خواهد بود. به طور کلی هزینه پرداختی به ازای هر ۱۰۰۰ نمایش، ۱ دلار و نرخ کلیک ۰٫۲۵ دلار است.

اگر شما هم در زمینه برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید فعالیت دارید، می‌توانید از دانش و تجربه چندین ساله خود برای کسب درآمد بیشتر و بهتر بهره ببرید تنها نیاز است که با روش‌های کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید با ادموب AdMob آشنا باشید یا از افراد متخصص جهت انجام این کار بهره ببرید.

به اشتراک گذاری

نظر شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید