32112-031 91099910-021

تبلیغات اسپانسرشیپ اینستاگرام

نمایش پست های شما به صورت اسپانسرشیپ کاملا هدفمند

تبلیغات اسپانسرشیپ اینستاگرام یکی از موفق ترین راه های تبلیغات در کشور می باشد.

اینستاگرام پربازدیدترین شبکه اجتماعی در ایران است.

طبق آخرین آمار وبسایت استاتیستا (Statista) تا سال 2018 بیش از 25 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعال هستند. با وجود چنین حجم بزرگ بازدیدی، تبلیغات در اینستاگرام یکی از موفق‌ترین شیوه‌های تبلیغات در فضای کسب و کار کشور محسوب می‌شود. ما به شما کمک خواهیم کرد تا تبلیغات خود را با بالاترین میزان بازدید در اینستاگرام به نمایش بگذارید. با مشاوره کارشناسان افراک و  آمار بالای کاربران ایرانی در اینستاگرام، موفقیت تبلیغات شما را در این شبکه اجتماعی تضمین شده خواهد بود.

مزایای تبلیغ در اینستاگرام چیست؟

بالاترین آمار فروش

بر اساس آمار بیش از 35 درصد از کاربران اینستاگرام از محصولات و خدمات تبلیغ شده در این شبکه اجتماعی خرید کرده‌اند. این مقدار بالاترین آمار فروش در بین شبکه‌های اجتماعی در جهان است.

هدفمند

اینستاگرام قادر است تا نوع حساب‌های کاربران خود را بر اساس کاربرد شخصی و یا کاربرد تجاری دسته‌بندی کند. شما قادر خواهید بود تا تبلیغات خود را تنها برای سازمان‌ها و شرکت‌ها و یا برای اشخاص حقیقی به نمایش بگذارید.

کاربری آسان

ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام به ساده‌ترین وجه ممکن امکان پذیر است. تمامی مراحل تبلیغات در اینستاگرام با راهنمایی کامل تصویری همراه است.

تبلیغات اینستاگرام چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

    به علت فعالیت تعداد بسیار زیادی از کاربران ایرانی در اینستاگرام، افزایش شهرت محصولات، خدمات و برند شما آسان‌تر خواهد بود.

    با ارتباط مستقیم تبلیغات و صفحه اینستاگرام برند شما، تعداد مشترکان واقعی صفحه شما افزایش خواهد یافت.

    اینستاگرام بالاترین احتمال فروش محصولات تبلیغاتی را در بین شبکه‌های اجتماعی جهان دارد و افزایش فروش محصولات شما را تضمین خواهد کرد.

    با استفاده از مشاوره تخصصی ما، شما می‌توانید سریع‌تر به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی خود برسید.

افراک مجری تبلیغات Sponsorship در اینستاگرام

با کارشناسان ما مشورت کنید

درخواست مشاوره

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید