021284262

تبلیغات گوگل: تبلیغات اپلیکیشن‌ها توسعه می‌یابد.

۱۳ تیر ۱۳۹۸ تازه ها

پخش تبلیغات اپلیکیشن‌ها در دستگاه های گوشی همراه، توسعه می‌یابد. این خبر به این معنی است که در سیستم‌های IOS بیشتر نمایش داده می‌شوند. از ابتدای ماه جولای تبلیغات گوگل روی مرورگر گوشی‌های آیفون، به ازای جستجوهای بیشتری نمایش داده می‌شوند.

تبلیغات اپلیکیشن‌ها به این صورت نمایش داده می‌شوند که اپلیکشنی را که مرتبط با کوئری (Query) کاربر باشد، تبلیغ می‌کند. برای مثال، زمانی که کاربری عبارت رستوران‌های اطراف من را جستجو کند، ممکن است تبلیغ اپلیکیشنی که خدمات سفارش غذا ارائه می‌کند نمایش داده شود.

تبلیغ در گوگلهمین حالا اپلیکیشن خود را در گوگل تبلیغ کنید و میزان نصب خود را تا چند برابر افزایش دهید.اگر هنوز تصمیم به انجام تبلیغات در گوگل نگرفته اید، می توانید در سایت ما درخواست مشاوره رایگان بدهید یا با این شماره تماس بگیرید: ۰۲۱۲۸۴۲۶۲

تبلیغات گوگل

به جز نمایش تبلیغات برای نتایج جستجوهای کاربران، در گوگل پلی (Google Play)، یوتیوب و بیش از ۳ میلیون سایت و اپلیکیشن نیز این تبلیغات نمایش داده می‌شوند. برای اینکه تبلیغ‌کنندگان نیز بتوانند تاثیر این تغییر را احساس کنند، نرخ نصب و تبدیل‌های درون اپلیکیشنی کاربران مرورگرهای IOS، در گزارش‌های کمپین لحاظ می‌شوند. این داده ها به صورت خودکار، به اپلیکیشن کمپین‌های موجود برای تبلیغ کنندگان تحت عنوان Conversions اضافه خواهد شد.

مطالب مرتبط: تبلیغ در گوگل: ساخت کمپین اپلیکیشن در گوگل ادز

گوگل به تبلیغ کنندگان توصیه می‌کندکه bids و بودجه‌ی خود را نظارت کنند. چرا که با ایجاد این تغییرات ممکن است در عملکرد نوساناتی ایجاد شود.

به اشتراک گذاری

نظر شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید