32112-031 ۹۱۰۹۲۰۰۰-۰۲۱

تبلیغات در گوگل کجا نشان داده میشود؟

در خط اول گوگل! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و میخواهید هرکس در گوگل سرچ کرد "وکیل خوب در تهران" سایت شما را در سطر اول گوگل نشان دهد. آنگاه نیاز است تا از تبلیغات گوگل استفاده کنید.

چرا تبلیغات در گوگل بهترین روش تبلیغات آنلاین شناخته میشود؟

زیرا دقیقا مخاطب اصلی را هدف قرار میدهد. به عنوان مثال وقتی کسی سرچ میکند "وکیل در تهران" او مشکلی دارد و واقعا به دنبال یک وکیل خوب در تهران است. او پول دارد و آماده گرفتن وکیل است. اما سایر تبلیغات مثلا تبلیغات بنری در سایت های دیگر ممکن است مخاطبانی داشته باشند که اصلا در آن لحظه نیاز به وکیل ندارند.

چه کسانی باید از تبلیغات در گوگل استفاده کنند؟

تقریبا همه! فروشندگان و دارندگان سایت های آنلاین. دکترها و وکلا. طراحان منزل، مکانیک خودرو، حمل و نقل، فروشندگان آژانس و تور و ... میتوان گفت این نوع از تبلیغ، تبلیغی است که تمام بهترین اثر را برای تمامی اصناف دارد.

تبلیغ در گوگل از مرحله تصمیم گیری تا عمل چقدر طول میکشد؟

از مرحله ای که تصمیم شما قطعی شود تا مرحله ای که سایت خود را در رده اول گوگل مشاهده کنید بیشتر از چند ساعت طول نخواهد کشید! این سیستم بسیار سریع قابل مشاهده، فعال و زود بازده است.

هزینه ها چگونه است؟

ابتدا شما یک اکانت از افراک تهیه میکنید که به عنوان مثال ۲۰۰ درهم شارژ اولیه دارد. سپس بعد از ساخته شدن تبلیغ به ازای هر کسی که روی تبلیغ شما کلیک میکند مبلغی از اعتبار شما کم میشود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم. پس از تمام شدن اعتبار تبلیغ درگوگل خود باید نسبت به شارژ اعتبار اقدام کنید.

چه عواملی روی هزینه هر کلیک موثر است؟

هزینه هر کلیک به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله: کلمه کلیدی که میخواهید برای آن تبلیغ در گوگل دهید، آیا دیگران هم برای آن کلمه کلیدی تبلیغ داده اند؟ چقدر سایت شما به کلمه کلیدی مرتبط است؟ مقدار کلیک های قبلی شما چقدر بوده است؟ هزینه های کلیک به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد که معمولا پس از ساخته شدن اکانت گوگل ادوردز میتوان آن را پایین تر آورد.

هزینه ها را چگونه میتوان مدیریت کرد؟

تنظیماتی از قبیل: حداکثر مبلغی که حاضرید برای هر کلیک هزینه کنید، حداکثر مبلغی که حاضرید روزانه خرج تبلیغات در گوگل کنید، مبلغ کلی که حاضرید روزانه خرج تبلیغ در گوگل خود کنید، همگی قابل تنظیم هستند.

چگونه هزینه های تبلیغ در گوگل کاهش میابد؟

کاهش هزینه های هر کلیک، هزینه های روزانه و ماهانه نیازمند دانش تخصصی گوگل ادوردز است که این مهم را ما در اختیار شما قرار میدهیم. دانشمان را با شما به اشتراک میگذاریم و به شما کمک میکنیم هزینه های کلیک کمتری بپردازید اما بازدید روزانه بیشتری داشته باشید.

پشتیبانی افراک در چه مواقعی آنلاین است؟

ما روزهای عادی و کاری ۲۴ ساعته پشتیبان شماییم. پنجشنبه ها ۹ الی ۱۸ و روزهای جمعه و تعطیل رسمی از ۱۲ الی ۱۶ پشتیبان شماییم.

چطور به افراک اطمینان کنم؟

ما دپارتمان تخصصی تبلیغات شرکت ایرانیکارت هستیم. با بیش از ۸ سال سابقه و دهها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر رسمی گوگل.

چطور می توانم از شارژ هدیه گوگل استفاده کنم؟

ما گوگل پارتنر هستیم به همین دلیل به تمامی اکانت های جدید که از طرف ما ساخته شود، شارژ هدیه ( پروموشن کد ) تعلق می گیرد. پس از ساخت و شارژ اولیه اکانت و شروع تبلیغ در گوگل، در مدت ۳۱ روز، به هر مبلغی که جهت تبلیغاتتان هزینه کنید ( یعنی مبلغی که از اکانت شما کسر و بابت تبلیغاتتان هزینه شود ) ، به همان مبلغ، تا سقف ۴۵۰ درهم شارژ هدیه دریافت خواهید کرد.

چه عواملی روی هزینه هر کلیک موثر است؟

هزینه هر کلیک به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله:
  • کلمه کلیدی که میخواهید برای آن تبلیغ در گوگل دهید، آیا دیگران هم برای آن کلمه کلیدی تبلیغ داده اند؟ چقدر سایت شما به کلمه کلیدی مرتبط است؟ مقدار کلیک های قبلی شما چقدر بوده است؟
  • هزینه های کلیک به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد که معمولا پس از ساخته شدن اکانت گوگل ادوردز میتوان آن را پایین تر آورد.