32112-031 91099910-021

تبلیغ در توییتر

۲۹ مهر ۱۳۹۸ تازه ها

اگر تجربه تبلیغ در گوگل, تبلیغ در اینستاگرام, فیس بوک و غیره را دارید. بهتر است با قدرت تبلیغ در توییتر آشنا شوید. به طور کل تبلیغ در شبکه های اجتماعی راهی برای افزایش ترافیک سایت و افزایش رتبه الکسا است. اما نمیتوان از تاثیر توییتر بر سئو چشم پوشی کرد, چراکه جایگاه ویژه ایی در قلب الگوریتم های گوگل دارد. در این مطلب با توییتر و نحوه تبلیغات در توییتر آشنا خواهید شد.

توییتر چیست؟

توییتر( Twitter) یکی از شبکه های اجتماعی بسیار مشهور و محبوب در جهان است. در این شبکه, افراد پس از عضویت میتوانند با ارسال پیام های کوتاه (حداکثر ۲۸۰ کارکتر) اطلاعاتی را به دیگر افراد منتقل کنند. این پیام های کوتاه را توییت میگویند. کاربران برای دنبال کردن افراد, شرکت ها و مضوعات دلخواه و مورد نیاز خود از توییتر استفاده میکنند.

چرا تبلیغات در توییتر

تبلیغ در توییتر برای بازاریابان این شبکه بسیار مفید است. افرادی که در این شبکه اجتماعی در حال معرفی خدمات و محصولات خود هستند, میتوانند بسیار سریع سود خود را افزایش دهند.
همچنین تبلیغ در توییتر به افزایش میزان کلیک و تبدیل کاربر به مشتری کمک خواهد کرد.

انواع تبلیغ در توییتر

با توجه به هدف شما از تبلیغات و نوع فعالیتتان انواع مختلفی برای تبلیغات در توییتر وجود دارد:

کمپین کلیک وبسایت کمپین فالوئر  کمپین Engagement کمپین اپلیکیشن موبایل Lead generation cards کمپین ویدئو
برای افزایش ترافیک سایت طراحی شده است.
این نوع از تبلیغ در توییتر,
یک لینک از هر صفحه وبسایت شما
را به صورت یک کارت نشان میدهد.
با استفاده از این نوع کمپین میتوانید انتخاب کنید که
چه کسانی صفحه شما را ببینند و دنبال کنند.
این نوع کمپین برای اکانت های جدید بسیار مناسب است.
با استفاده از این کمپین میتوانید محتوای خود را در قسمت فید برنامه توییتر به افراد بیشتری نشان دهید.
تبلیغ شما در قسمت تایم لاین, پروفایل پیج ها و جزئیات پیج های توییتر نمایان خواهد شد.
اگر میخواهید میزان دانلود اپلیکیشن
خود را افزایش دهید, از این کمپین استفاده کنید.
در یکی از تحقیقات در سال ۲۰۱۵ متوجه شده اند که میزان دانلود اپلیکیشن از طریق معرفی توییتر ۲۴ درصد
بیشتر از حالت معمول است.
کارت هایی که کاربران, نام و ایمیل خود را در ازای یک تخفیف
برای عضویت یا دانلود وارد میکنند.
میتوانید تبلیغات خود را به صورت گیف یا ویدئو در توییتر به نمایش بگذارید.
همچنین میتوانید تبلیغ کسب و کار خود را در ویدئو های دیگران قرار دهید.

 

تنوع در انواع تبلیغ در توییتر به شما این امکان را میدهد که برای رسیدن به اهداف خود استراتژی های مختلف را امتحان کنید. طبق جدید ترین آمارها, اغلب توییت ها با استفاده از تبلیغات توییتر ۸۸ درصد ارتقا پیدا کرده اند.

نحوه تبلیغ در توییتر

تبلیغ در توییتر

 •  ساخت حساب کاربری توییتر

از طریق پروفایل توییتری گزینه اضافه کردن اکانت را انتخاب میکنیم. در این قسمت دو گزینه برای شما پیشنهاد میشود, گزینه ایی که متناسب با کسب و کار و هدفتان است را انتخاب کنید.

 •  انتخاب کمپین توییتر

هدف از تبلیغات در توییتر چیست؟ زمانی که بدانید چه اهدافی دارید میتوانید روند بهتری را طی کنید. یکی از انواع تبلیغ در توییتر را که گفته شد, مانند: کمپین فالوئر, کمپین Engagement و غیره را انتخاب کنید.

 •  انتخاب اد گروپ ( گروه تبلیغاتی)

اد گروپ به شما کمک میکند تبلیغات دستبه بندی شده و دقیق تری داشته باشید. به شما این امکان را میدهد که مخاطبان خود را با بودجه های متفاوت هدف گذاری کنید.

 • انتخاب نوع مزایده (Bid)

تبلیغ در توییتر براساس مزایده به معنی رقابت برای به دست آوردن جایگاه بالا است. در این قسمت باید به دو جنبه از مزایده توجه کنید. هزینه تبلیغات و کیفیت تبلیغات نسبت به دیگر رقبا!!
در آخر امتیاز تبلیغ شما نتیجه بررسی امتیاز کیفی و نوع مزایده خواهد بود. در نتیجه اگر بخواهید پیروز این رقابت باشید, باید استراتژی های مزایده را بیشتر بشناسید.

انواع مزایده در تبلیغات توییتری:

 •  Automatic bid: انتخاب نوع مزایده به صورت اتوماتیک برای افرادی که به تازگی شروع به کار کرده اند پیشنهاد میشود. با استفاده از الگوریتم های توییتر روند تبلیغ را طی میکند.
 •  Target bid: مزایده هدف دار برای حساب هایی که تجربه تبلیغات دارند, قابل دسترس است. تبلیغات به صورت اتوماتیک براساس رقبا بهینه میشود.
 •  Maximum bid: این نوع به افرادی که تجربه تبلیغات دارند بسیار کمک میکند. چراکه به تبلیغ کننده کمک میکند بدون پرداخت هزینه بیش از حد, بسیار دیده شود.
 •  انتخاب مخاطبین هدف

  تبلیغ در توییتر

انتخاب مخاطبین هدف به شما کمک میگند که تبلیغات توییتری خود به افراد مناسبی نشان داده شود. زمانی که میخواهید کمپین خود را انتخاب کنید باید حواستان به مخاطبین مرتبط خود باشد. شما میتوانید مخاطب خود را بر اساس فاکتور های زیادی مانند: موقعیت جغرافیایی, فالوئر ها و رفتار های شخصی محدود کنید.

 •   جایگذاری تبلیغات

قدم بعدی در تبلیغات توییتر انتخاب مکانی است که میخواهید مخاطبان, تبلیغ شما را ببینند. فراموش نکنید؛ براساس انتخاب کمپین گزینه های جایگاه نمایش شما متفاوت است.

مکان های قابل تبلیغ در توییتر:

 •  قسمت جستجوی توییتر
 •  فید های کاربران
 • قسمت جزئیات صفحه توییتر
 • پلتفرم مخاطبان
 •   راه اندازی کمپین

تمامی مراحل قبل را دوباره چک کنید وگزینه Launch Campaign را انتخاب کنید.

 •   بررسی نتایج

برای موفقیت بیشتر کمپین شما و روند تبلیغات در توییتر بهتر است گاهی تبلیغ خود را بررسی کنید و از روند صحیح آن اطمینان حاصل کنید. نگران نباشید, میتوانید مشکلات آن را به راحتی رفع کنید و به موفقیت نزدیک شوید.
با ورود به قسمت campaign actions در قسمت بالای صفحه, میتوانید کمپین های خود را تصحیح, اضافه و حذف کنید.

 

خلاصه

تبلیغ در توییتر بسیار محبوب است, چرا که نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی, تبلیغات را منظم تر نشان میدهد. در نتیجه کاربران از دیدن این تبلیغات کلیکی خسته نمیشوند. تبلیغات در توییتر را بهتر است به متخصصان آژانس دیجیتال مارکتینک بسپارید. برای سفارش تبلیغات توییتری با کارشناسان افراک تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۶۲

به اشتراک گذاری

نظر شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید