32112-031 91099910-021

نحوه تبلیغات در توییتر + (ویدئو | اینفوگرافیک)

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ اینفوگرافیک ها

توییتر (Twitter)، از شبکه‌های اجتماعی بسیار محبوب در جهان است. در این شبکه، افراد پس از عضویت می‌توانند با ارسال پیام‌های کوتاه (حداکثر ۲۸۰ کارکتر) اطلاعاتی را به دیگر افراد منتقل کنند. این پیام‌های کوتاه را توییت می‌گویند. تبلیغ در توییتر فرصت خوبی برای آشنایی بیشتر مخاطبان با کسب‌وکار شماست. در این مطلب با نحوه تبلیغات در توییتر آشنا می‌شویم. با افراک همراه باشید.

معمولا برای مطلع شدن از ترندها و آخرین اخبار و اتفاقات جهان، توییتر یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی است؛ بنابراین تبلیغات در توییتر برای اطلاع لحظه‌ای محصولات، خدمات یا رویدادهای کسب‌وکارتان بسیار مفید است. افرادی که در این شبکه اجتماعی در حال معرفی خدمات و محصولات خود هستند، می‌توانند بسیار سریع سود خود را افزایش دهند. همچنین تبلیغ در توییتر به افزایش نرخ تبدیل (conversion) کمک خواهد کرد. در تصویر زیر نمونه‌ای از تبلیغات توییتر را می‌بینید:

نحوه تبلیغات در توییتر
نمونه‌ای از تبلیغ در توییتر

نحوه تبلیغ در توییتر (ویدئو)

تماشای ویدئوی زیر به شما کمک می‌کند تا با نحوه تبلیغات در توییتر بیشتر آشنا شوید:


مزیت‌های مهم تبلیغات در توییتر (اینفوگرافیک)

حال که با نحوه تبلیغات در توییتر آشنا شدید، وقت آن است تا از مزیت‌های تبلیغ در توییتر بیشتر بگوییم. اجازه دهید ابتدا به یک سوال مهم پاسخ دهیم: آیا توییتر (twitter) بهترین پلتفرم تبلیغات آنلاین است؟

بعضی‌وقت‌ها بله! درست است که توییتر مشکلات خودش را دارد ولی در موارد و سناریوهای خاصی، واقعا بهترین پلتفرم تبلیغات آنلاین است. البته به هدفی که تعیین کرده‌اید نیز بستگی دارد؛ اما مطمئنا بهتر است از مزیت های تبلیغات توییتر صرف نظر نکنید!

از مزیت های تبلیغ در توییتر ، امکانات منحصربه‌فردی است که جای دیگر نظیر آن را پیدا نمی‌کنید. البته منظور ما را اشتباه متوجه نشوید! ما تبلیغات در گوگل و تبلیغات در اینستاگرام را نیز دوست داریم و آنها را به شدت پیشنهاد می‌کنیم. اما در پنج مورد، تبلیغات توییتر گوی سبقت را از دیگران ربوده است. در اینفوگرافیکی که در ادامه می‌بینید به پنج مورد از مزیت‌های تبلیغات توییتر که بسیار محبوب و مفید هستند اشاره می‌کنیم.

مزیت های تبلیغات در توییتر

اگر قانع شدید که تبلیغات در توییتر برای کسب‌وکار شما مفید است (که واقعا نیز هست!)، یک مشاوره تخصصی در این زمینه را مهمان افراک باشید!

درخواست مشاوره رایگان

هشتگ ها

به اشتراک گذاری

نظر شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید