32112-031 91099910-021

آشنایی با گوگل ادسنس | قسمت چهارم: فرایند پرداخت درآمد در گوگل ادسنس (همراه با ویدئو)

30 آوریل 2020 تبلیغ در گوگل

از ابزارهای بسیار محبوب کسب درآمد آنلاین برای صاحبان وب‌سایت‌ها، گوگل ادسنس (Google Adsense) است. گوگل ادسنس به شما این امکان را می‌دهد تا تبلیغات متنوعی را به محتوای وب‌سایت خود اضافه کنید. وقتی بازدیدکنندگان وب‌سایت، روی این تبلیغات کلیک می‌کنند، شما درآمد دلاری کسب می‌کنید! در واقع گوگل سهم خود از جریان درآمدی تبلیغاتش را برمی‌دارد و باقیمانده آن را به صورت ماهانه به حساب شما واریز می‌کند. این راهی جذاب برای کسب درآمد آنلاین است و برخی از صاحبان وب‌سایت‌هایی که بازدید قابل توجهی دارند، این مسیر را به یک شغل تمام‌وقت با درآمد بالا برای خود تبدیل کرده‌اند. می‌پرسید چگونه؟ در مجموعه ویدئویی « آشنایی با گوگل ادسنس » به تدریج به این پرسش، پاسخ خواهیم داد. در ادامه به موضوع فرایند پرداخت درآمد در گوگل ادسنس خواهیم پرداخت. با افراک همراه باشید.

آشنایی با گوگل ادسنس: فرایند پرداخت درآمد در گوگل ادسنس

گوگل ادسنس برای کسانی که در حوزه تولید محتوا فعالیت دارند، امکانی فراهم می‌کند تا بتوانند از محتوای آنلاین خود کسب درآمد کنند. سازوکار این سیستم به این شکل است که تبلیغات گوگلی (تبلیغاتی که کاربران در گوگل ادز ثبت کرده‌اند) را با محتوا و مخاطب شما مطابقت می‌دهد و ‌آن را در وب‌سایت شما به نمایش می‌گذارد. هزینه این تبلیغات توسط تبلیغ‌کنندگان پرداخت می‌شود و از آنجایی که برای تبلیغات مختلف، تعرفه تبلیغات گوگل متفاوت است، درآمدی که شما از گوگل ادسنس کسب می‌کنید نیز متفاوت است.

در این مجموعه ویدئویی قصد داریم شما را با گوگل ادسنس بیشتر آشنا کنیم. در قسمت پیشین از این مجموعه، به مدیریت تبلیغات در گوگل ادسنس پرداختیم. در این قسمت به فرایند پرداخت درآمد در گوگل ادسنس می‌پردازیم.

همچنین بخوانید: آشنایی با گوگل ادسنس | قسمت سوم: مدیریت تبلیغات در گوگل ادسنس

کلام آخر

درآمد شما از گوگل ادسنس، هیچ محدودیتی ندارد! گوگل همه ابزارهای لازم برای موفقیت بلاگرها و صاحبان وب‌سایت‌ها را در اختیار آنها قرار داده است. از ابزارهای سودمند در این زمینه استفاده کنید و به صورت منظم نتایج آنها را رصد و تحلیل کنید تا تبلیغات شما هرچه بیشتر بازدهی داشته و با سایت شما هماهنگ باشند.

در این مسیر ثابت‌قدم باشید و تنها به تولید محتوا و درآمد «حداقل» اکتفا نکنید؛ چرا که همانطور که اشاره کردیم، کسب درآمد با این ابزار هیچ سقفی ندارد و شما تنها با تلاش خود میزان درآمد دلاری‌تان از گوگل ادسنس را تعیین می‌کنید.

متخصصان افراک در این زمینه می‌توانند شما را همراهی کنند تا از اکانت گوگل ادسنس خود بیشترین درآمد دلاری را کسب کرده یا آن را نقد کنید. اگر در این زمینه به مشاوره یا اطلاعات بیشتر نیاز دارید، یک مشاوره رایگان را مهمان ما باشید!

سفارش افتتاح حساب گوگل ادسنس

به اشتراک گذاری

نظر شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید