32112-031 91099910-021

افراک : مجری تخصصی تبلیغات گوگل

تعهد ما به مشتری کلید موفقیت ماست

ما عاشق کارمون هستیم

ما کارمون رو خیلی دوست داریم، این که رشد شما رو ببینیم و این رشد رو به صورت محسوس حس کنیم. این حس که شما از کار ما راضی باشید، کسب و کار شما رونق بگیره به ما بهترین احساس رضایت از کار رو میده. ما عاشق بهینه سازی تبلیغات شما هستیم.

به کارمون 100% تعهد داریم

ما به کارمون تعهد داریم. تمام تلاشمون رو میکنیم که بهترینمون رو به شما نشان بدیم. از تمامی مسیرها استفاده میکنیم تا به هدف مشترک که بهینه سازی تبلیغات شما و رشد شما باشه برسیم. ما به هزینه ای که میگیریم متعهدیم

دوست داریم روی ما حساب شود

ما دوست داریم شما روی ما حساب کنید، حرف ما را قبول داشته باشید و به تخصص ما در این زمینه اعتماد کنید. هرچند همیشه مشتاقانه منتظر نظرات شماییم اما اگر شما به تخصص ما اعتماد کنید نتایج قابل قبول ظاهر میشوند.

تیم ما با هم قوی تر است

باور داریم وقتی با هم همکاری کنیم نتایج قویتری میگیریم. همیشه همه چیز با بنگاه تبلیغاتی نیست، همیشه همکاری کارفرما نکته کلیدی ای است که گاها فراموش میشود. نتایج قویتر هنگامی ظاهر میشود که به عنوان یک تیم همکاری منظمی با هم داشته باشیم

در پشت صحنه این سایت چه کسانی قرار گرفته اند؟

بله، شما همینک در حال مشاهده سایت ما هستید. شاید نمیدانید که ما که هستیم و چگونه کار خود را آغاز کردیم.

شرکت پالیز در سال 1390 در زمینه امور برنامه نویسی و امور فناوری آی تی ثبت شد. این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه کار در زمینه فناوری اطلاعات در ایران همینک سایت افراک را راه اندازی نموده است که سعی دارد بهترین راهکار های تبلیغات آنلاین و بهینه سازی وبسایت را به شما ارائه دهد.

اگر خلاق و با استعداد هستید هم اکنون به تیم افراک بپیوندید

ایمیل خود را جهت دریافت شرایط ذکر کنید

ما همیشه مشتاقانه در انتظار افراد با استعداد هستیم رزومه خود را برای ما بفرستید و منتظر تماس ما باشید

مشتریان و همکاران ما

بخشی از شرکتهایی که به آنها خدمات رسانده ایم.

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید