284262 - 021

گوگل ادسنس چه سرویسی است؟

تعهد ما به مشتری کلید موفقیت ماست

گوگل ادسنس سرویسی است که شما میتوانید در سایت خودتان تبلیغات گوگل را نشان دهید، پس از نشان دادن تبلیغات و پس از کلیک شدن روی تبلیغات گوگل به شما مبلغی را میپردازد. لازم به ذکر است سایت شما حتما باید زبان غیر فارسی باشد. تبلیغ در گوگل گاها فوق العاده است. مشتری بالقوه شما به گوگل میرود، کالا یا خدماتی که شما میفروشید را سرچ میکند و تبلیغ شما را میبنید. تبلیغ در گوگل جزء تبلیغات بسیار هدفمند طبقه بندی میشود. و شما برای نشان دادن تبلیغتان وجهی پرداخت نمیکنید. ضمنا فقط اگر کسی روی تبلیغ شما کلیک کند و به سایت شما رود هزینه آن را میپردازید. و هزینه ای که بابت هر کلیک میپردازید بسیار بهینه شده است. تمامی هزینه ها از جمله بودجه روزانه، هفتگی، ماهانه و … تحت کنترل است.

چگونه کسب درآمد کنیم؟

شما مکانهایی را در سایت خود مشخص میکنید تا گوگل در آن مکانها تبلیغات شما را نشان دهد. پس از نشان داده شدن تبلیغات، یا کلیک شدن بر روی تبلیغات گوگل مبالغی را به حساب سایت شما منظور میکند که با کمک افراک میتوانید درامد گوگل ادسنس خود را نقد کنید..

مزایای سرویس گوگل ادسنس چیست؟

تعهد ما به مشتری کلید موفقیت ماست

به صرفه است

میتوانید درامد سایت خود را با گوگل ادسنس بالا ببرید، فقط کافی است چند مکان تبلیغ را به گوگل اختصاص دهید !

ساده و قابل فهم است

کافی است گوگل سایت شما را بررسی کند و آن را تایید کند،‌ پس از آن میتوانید تبلیغات در گوگل را شروع کنید و درآمد داشته باشید !

قابل تنظیم است

جایگاه های مورد نیاز برای گوگل ادسنس میتواند با هر سایز و در هرکجای صفحه باشد، کافی است یک یا چند جا برای گوگل ادنس خالی کنید

با کارشناسان ما مشاوره کنید

ارسال درخواست

شبکه های اجتماعی

تمرکز بر روی افزایش سود و فروش شما