021284262

ساختمان بندی اکانت تبلیغات در گوگل

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ آموزشی

ساختمان بندی اکانت شما در گوگل ادز تاثیر زیادی بر موفقیت یا عدم کارایی کمپین های تبلیغات در گوگل شما دارد. شما لیست کلمات کلیدی خود را دارید،‌ متنی که می خواهید کاربران پس از جست و جوی آن کلمات کلیدی به آن برسند را هم طراحی کرده اید. حالا باید تعیین کنید کلمات کلیدی را در چه قالبی گروهبندی کنید و برای کدام یک از کلمات کلیدی می خواهید تبلیغتان نمایش داشته باشد. به این ترتیب می توانید مرتبط ترین و هماهنگ ترین متن را برای آن کلمات کلیدی طراحی کنید و احتمال کلیک کاربر بر روی تبلیغات گوگل خود را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: پنج اشتباهی که در نوشتن متن تبلیغات در گوگل مرتکب می شویم.

این کار را می توانید با گروهبندی کلمات کلیدی مرتبط در یک گروه تبلیغات یا همان Ad group انجام دهید. برای مثال اگر اصطلاحات: “خرید کردیت کارت” “تهیه کارت اعتباری بین المللی” “صدور کارت اعتباری بین المللی” مد نظر شماست می توایند یک گروه در اکانت تبلیغات گوگل خود به نام کردیت کارت بسازید و همه این کلمات کلیدی را در آن قرار داده و تبلیغاتی طراحی کنید که کاملاً متناسب با آن کلمات کلیدی باشند. اگر شرکت شما سایر انواع کارت را هم به مشتریان خود ارائه می دهد برای مثال ویزا کارت، باید یک گروه تبلیغات جدید ساخته و کلمات کلیدی مرتبط با آن محصول را درونش قرار دهید.

 

تبلیغات در گوگل

تصور کنید که شرکت شما خدمات مربوط به ویزا کارت هدیه را هم ارائه می دهد. در این صورت گوگل ادوردز به شما امکان اضافه کردن گروه جدیدی در سطح بالاتر اکانت را داده است که کمپین نام دارد. از طریق اضافه کردن کمپین جدید می توانید اکانت خود را در سطوح بالاتری تنظیم کنید. مثلا می توانید کمپین کارت های هدیه را از کمپین کارت های فیزیکی جدا کرده و گروه تبلیغات مجزا برای هر یک تعریف کنید. به این ترتیب متن تبلیغ ها ارتباط و هماهنگی زیادی دریافت میکنند و در نهایت امتیاز کیفی تبلیغات در گوگل شما بالا می رود.

حتماً بخوانید: هماهنگی متن تبلیغ در گوگل با کلمات کلیدی، چه تاثیری در امتیاز کیفی آن دارد؟

ساختار اکانت گوگل ادز شما باید به گونه ای باشد که کلمات کلیدی شما با متن تبلیغ ها هماهنگی بسیار بالایی داشته باشند. به این ترتیب و با استفاده از قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط در گروه های مشخص و اختصاص دادن آنها به کمپین های مرتبط، می توان هماهنگی زیادی از گوگل دریافت کرد و به هدف نهای کمپین تبلیغات در گوگل رسید.

تبلیغ در گوگلاگر می خواهید کمپین های تبلیغات در گوگل خود را به شکلی منظم و ساختاربندی شده راه اندازی کنید و کلمات کلیدی خود را در گروه های مرتبط و مناسب قرار دهید، اگر می خواهید متن تبلیغ شما انطباق زیادی با کلمات کلیدی شما داشته باشند، می توانید از مشاوره های رایگان افراک استفاده کنید. افراک به شما در ساخت و راه اندازی کمپین های تبلیغات در گوگل کمک می کند و در ادامه راه شما را تنها نمی گذارد. کافی است در سایت در خواست مشاوره رایگان بدهید یا با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۶۲ تماس بگیرید.

برای مشاهد هتعرفه های تبلیغات در گوگل ما روی لینک زیر کلیک کنید:

تعرفه های تبلیغات در گوگل افراک

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

به اشتراک گذاری

نظر شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید