32112-031 ۹۱۰۹۲۰۰۰-۰۲۱

تولید محتوا ؛ پلی مستحکم میان برند شما و مشتریان

تولید محتوا‌ چیست ؟ آنچه نیاز است مشتریان درباره شما بدانند

تولید محتوا چیست و چرا مهم است؟

ویترین برند خود را منحصربه‌فرد کنید!

به صورت ساده می‌توان گفت تولید محتوا پلی میان برند شما و مشتریان‌تان است. به عبارت دیگر با تولید محتوا‌ آنچه نیاز است آنها درباره برند یا خدمات شما بدانند را در اختیارشان قرار می‌دهید. علاوه بر این موضوع، تولید محتوا‌ می‌تواند مشوق مشتریان به استفاده از محصولات یا خدمات شما باشد. برای سفارش تولید محتوا می‌توانید از خدمات تخصصی افراک در این زمینه بهره بگیرید. افراک، کمترین هزینه و تعرفه تولید محتوا را به شما تضمین می‌دهد.

 

در حال حاضر، سفارش تولید محتوا‌ در افراک، امکان‌پذیر نیست. اگر هدف شما از تولید محتوا‌، افزایش آگاهی از برند است، ما به شما خدمات تبلیغات آنلاین مانند تبلیغ در گوگل یا تبلیغ در اینستاگرام را پیشنهاد می‌دهیم.

تولید محتوا‌ چگونه انجام می‌شود؟

مراحل تولید محتوا‌ چیست ؟

بهبود سئو سایت / تولید محتوا چیست / سفارش تولید محتوا / هزینه تولید محتوا / تعرفه تولید محتوا / مدیریت شبکه های اجتماعی / مدیریت پیج اینستاگرام

تدوین استراتژی تولید محتوا‌

ابتدا نیاز است با استفاده از شناخت مخاطبان، تحلیل رقبا و … استراتژی تولید محتوا‌ مشخص و تدوین شود. این استراتژی، نقشه راهی برای تولید محتوا‌ است.

تولید محتوا چیست / سفارش تولید محتوا / تعرفه تولید محتوا / هزینه تولید محتوا

انتخاب قالب‌های مناسب

با در نظر داشتن استراتژی تولید محتوا‌، گام بعدی مشخص کردن قالب‌هایی است که برای تولید محتوا‌ استفاده می‌شوند. هر کدام از این قالب‌ها (متنی، ویدئویی و …) ویژگی‌ها و اهداف مشخص خود را دارند.

content marketing

تولید محتوا‌

پس از دو مرحله پیشین، اکنون وقت آن است که محتوا تولید‌ کنید. به این منظور موضوعات و کلمات کلیدی را با توجه به استراتژی تولید محتوا‌، انتخاب کنید و با استفاده از ابزارهای کاربردی، محتوا تولید‌ کنید.

مسیر تولید محتوا‌

  • گام اول: بدانیم تولید محتوا‌ چیست
  • گام دوم: با قالب‌های تولید محتوا‌ (متن، ویدئو و …) آشنا شویم
  • گام سوم: با فرمت‌های محتوایی (مقاله، کتاب الکترونیک و …) آشنا شویم
  • گام چهارم: مطالبمان را استاندارد کنیم
  • گام پنجم: با رسانه‌های توزیع محتوا آشنا باشیم

خلق ارزش را فراموش نکنید!

  ما در افراک به خلق ارزش در محتوا‌ پایبندیم! همان‌طور که آوینا کائوشیک می‌گوید: «محتوا هر چیزی است که به زندگی خواننده ارزشی می‌افزاید. این ارزش‌ها با کمک کردن به مخاطب در انجام بهتر شغل خود، دقیق‌تر شدن آن‌ها، خنداندن، سرگرم کردن آن‌ها و آموزش فراهم می‌شود.»

تولید محتوا‌ ؛ پلی مستحکم میان برند شما و مشتریان است

تولید‌ محتوای خود را به متخصصان افراک بسپارید

ما کمترین تعرفه و هزینه تولید محتوا را تضمین می‌کنیم

در حال حاضر، امکان سفارش تولید محتوا‌ وجود ندارد

سوالات متداول

بله! گوگل اهمیت بسیار زیادی به کیفیت تولید‌ و نحوه بهینه‌سازی محتوا‌ می‌دهد؛ در نتیجه، با پیاده‌سازی تکنیک‌های تولید‌ محتوا‌، می‌توانید جایگاه وب‌سایت خود در صفحه نتایج جست‌وجوی گوگل را به خوبی ارتقا دهید.

ما در افراک به خلق ارزش در محتوا‌ پایبندیم! همان‌طور که آوینا کائوشیک می‌گوید: «محتوا هر چیزی است که به زندگی خواننده ارزشی می‌افزاید. این ارزش‌ها با کمک کردن به مخاطب در انجام بهتر شغل خود، دقیق‌تر شدن آن‌ها، خنداندن، سرگرم کردن آن‌ها و آموزش فراهم می‌شود.»

یک وب‌سایت بدون محتوای ارزشمند، مانند ساختمانی نیمه‌کاره است! افراد زیادی از آن بازدید نمی‌کنند. برای افزایش مخاطبان و بهبود جایگاه وب‌سایت، تولید‌ محتوا‌ بسیار ضروری است.

سوالات در مورد سوالات متداول
سوالی دارید؟

سوالات خود را از بخش تماس با ما مطرح فرمایید. در اولین فرصت کارشناسان ما پاسخ را برای شما ارسال خواهند کرد.

تماس با ما
حداکثر زمان پاسخگویی 24 ساعت