32112-031 ۹۱۰۹۲۰۰۰-۰۲۱

تبلیغات در یوتیوب ؛ تبلیغ در قلب ویدئوهای جذاب

با تبلیغ در یوتیوب‌ ، در نگاه مخاطبان بدرخشید

تبلیغ در یوتیوب‌

Youtube Ads

با تبلیغ در یوتیوب می‌توانید مشتریان بالقوه کسب‌وکار خود را افزایش دهید. هنگامی که افراد مشغول تماشا و جست‌وجوی ویدئو در یوتیوب هستند، تبلیغ شما را می‌بینند. این فرصت بسیار خوبی برای جذب آنهاست! علاوه بر این موضوع، فقط وقتی هزینه تبلیغات در یوتیوب را می‌پردازید که افراد به تبلیغ شما علاقه‌مند باشند. برای سفارش تبلیغات در یوتیوب‌ می‌توانید از خدمات تخصصی افراک استفاده کنید.

 

ثبت سفارش تبلیغ‌ در یوتیوب‌

چرا در یوتیوب تبلیغ‌ کنیم؟

چه ویژگی‌هایی تبلیغ در یوتیوب‌ را محبوب کرده است؟

تبلیغ در توییتر / تبلیغات در توییتر / تبلیغات توییتر / تبلیغ در یوتیوب / تبلیغات در یوتیوب / facebook ads / کسب درآمد از گوگل ادسنس

هزینه کم؛ بازدهی بالا

با تبلیغ در یوتیوب‌، برند اورنس Brand Awareness کسب‌وکار شما به سرعت افزایش مي‌یابد و در ازای این بازدهی، هزینه کاملا معقولی می‌پردازید.

مشاهده هزینه تبلیغات‌ در یوتیوب
Youtube / تبلیغات ویدئویی

هدف‌گیری دقیق و هوشمندانه

مانند سایر پلتفرم‌های تبلیغات آنلاین مانند گوگل ادز، با ابزارهایی که یوتیوب در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید مخاطبان هدف تبلیغات خود را کاملا دقیق و هوشمندانه انتخاب کنید.

همین حالا در یوتیوب تبلیغ‌ کنید
تبلیغات ویدئویی youtube

پرداخت تنها در صورت به نتیجه رسیدن

شما تنها وقتی هزینه تبلیغات در یوتیوب‌ را می‌پردازید که مخاطبان به تبلیغ‌ شما علاقه‌مند باشند. به این معنا که حداقل ۳۰ ثانیه از تبلیغ شما را ببینند یا بر آن کلیک کنند.

همین حالا در یوتیوب تبلیغ کنید

محبوبیت، اتفاقی نیست!

    بر اساس آمارهای یوتیوب، در ۲ سال گذشته تعداد کسب‌وکارهای کوچک و متوسطی که در یوتیوب تبلیغ‌ کرده‌اند، ۲ برابر شده است. این آمار نشان از محبوبیت بالای این پلتفرم تبلیغاتی و بازدهی قابل قبول آن دارد.

انواع تبلیغات در یوتیوب‌

    • تبلیغات TrueView
    • تبلیغات Preroll
    • تبلیغات Bumper

با تبلیغ در یوتیوب‌ ، در نگاه مخاطبان بدرخشید!

افراک؛ تنها مجری تخصصی تبلیغات‌ یوتیوب‌ در ایران

کمترین هزینه تبلیغات‌ در یوتیوب را به شما تضمین می‌دهیم

سفارش تبلیغ‌ در یوتیوب‌

سوالات متداول

تبلیغات TrueView مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش برای تبلیغات‌ در یوتیوب‌ است؛ چرا که شما تنها وقتی هزینه می‌پردازید که تبلیغ شما بیش از۳۰ ثانیه پخش شده باشد یا بر روی آن کلیک شده باشد.

خیر. اگر هدف شما تبلیغات‌ ویدئویی است، به این منظور می‌توانید از ابزارهای آماده یوتیوب‌ نیز برای ساختن ویدئو استفاده کنید. در غیر این صورت، می‌توانید از دیگر قالب‌های تبلیغات‌ در یوتیوب‌ مانند تبلیغات بنری استفاده کنید که نیازی به ویدئو ندارند.

بله. از آنجایی که بر اساس مطالعات، میزان تعامل مخاطبان با محتوای ویدئویی بیشتر است، می‌توان از تبلیغات‌ در یوتیوب‌ نتایج خوبی گرفت.

بله، تبلیغات‌‌ یوتیوب‌‌ در ایران امکان‌پذیر است و به این منظور می‌توانید از خدمات افراک استفاده کنید.

سوالات در مورد سوالات متداول
سوالی دارید؟

سوالات خود را از بخش تماس با ما مطرح فرمایید. در اولین فرصت کارشناسان ما پاسخ را برای شما ارسال خواهند کرد.

تماس با ما
حداکثر زمان پاسخگویی 24 ساعت