32112-031 ۹۱۰۹۲۰۰۰-۰۲۱

تبلیغ در گوگل : لینک اول گوگل باشید!

گوگل در ایران و در همه کشورها رتبه اول را دارد! با تبلیغ در گوگل ، شانس این را دارید که در ۳.۵ میلیارد جست‌وجوی روزانه در گوگل، پیش روی مشتریان خود ظاهر شوید. آن هم در جایگاه‌هایی ویژه در صفحه اول گوگل!

فراموش نکنید مشتریان در لحظه به خدمات شما نیاز دارند و این لحظه طلایی، همان وقتی است که خدمات مورد نیاز خود را در گوگل جست‌وجو می‌کنند و تبلیغات کلیکی گوگل درباره کسب‌وکار شما را می‌بینند.

افراک به عنوان پارتنر رسمی گوگل، می‌تواند به صورت تخصصی شما را در مسیر پرسود تبلیغات در گوگل ادوردز (گوگل ادز)، همراهی کند.

همین حالا در گوگل تبلیغ کنید
تبلیغ در گوگل / تبلیغات در گوگل / گوگل ادز / گوگل ادوردز / تبلیغات کلیکی گوگل

چرا باید در گوگل تبلیغ کنیم؟

  • تبلیغ در پربازدیدترین وب‌سایت جهان در همه کشورها
  • قدرت‌مندترین و کارآمدترین استراتژی تبلیغاتی
  • جذب مخاطبان مناسب در لحظه طلایی نیاز آنها به محصولات یا خدمات
  • نرخ بازگشت سرمایه حدود ۲۰۰ درصد
درباره تبلیغات کلیکی گوگل ، بیشتر بخوانید

هزینه‌ها را به حداقل و سودتان را به حداکثر می‌رسانیم!

تضمین پایین‌ترین تعرفه تبلیغات در گوگل ادز

هرچه کمپین تبلیغ‌ در گوگل شما کیفیت بالاتری داشته باشد و از طرف کاربران، بیشتر مورد استقبال قرار گیرد، هزینه‌‌ای که برای آن می‌پردازید کاهش می‌یابد.

کارشناسان افراک با سالها تجربه در زمینه مدیریت تخصصی کمپین‌های تبلیغات‌ در گوگل می‌توانند هزینه‌های تبلیغات شما را کاهش داده و با بهینه‌کردن کمپین‌های شما، سودتان را به حداکثر برسانند!

علاوه بر این، افراک کمترین تعرفه‌های تبلیغ در گوگل ادوردز را در میان رقبا داشته و این موضوع را به شما ضمانت می‌دهد.

مشاهده تعرفه تبلیغات‌ در گوگل‌‌

چه ویژگی‌هایی، گوگل ادز را محبوب کرده است؟

تبلیغ در گوگل / تبلیغات در گوگل / گوگل ادز / گوگل ادوردز / تبلیغات کلیکی گوگل

هدف‌گیری هوشمندانه و دقیق مخاطبان

برای تبلیغات کلیکی گوگل ، شما می‌توانید با انتخاب دقیق کلمات کلیدی، زمان و حتی محدوده مکانی نمایش تبلیغات، جامعه دقیق مشتریان خود را هدف بگیرید.

تبلیغ در گوگل / تبلیغات در گوگل / گوگل ادز / گوگل ادوردز / تبلیغات کلیکی گوگل

ارائه آمارهای کاربردی به صورت لحظه‌ای

گوگل ادز (گوگل ادوردز) با ارائه گزارش دقیق از تعداد کلیک‌ها و تعامل مشتریان با تبلیغات شما، این امکان را فراهم می‌کند تا با ایجاد تغییرات در کمپین‌های تبلیغ در گوگل، بهر‌ه‌وری آنها را افزایش دهید.

تبلیغ در گوگل / تبلیغات در گوگل / گوگل ادز / گوگل ادوردز / تبلیغات کلیکی گوگل

پرداخت هزینه، تنها در ازای کلیک

نمایش تبلیغات شما رایگان است! شما تنها در صورت کلیک کاربران، هزینه تبلیغات را می‌پردازید.

اکانت اختصاصی به شما تحویل می‌دهیم

همچنین در مدیریت و بهینه‌سازی اکانت، همراه شما هستیم

طی یک الی سه ساعت کاری اطلاعات اکانت اختصاصی جهت تبلیغ‌ در گوگل را به شما ارائه می‌دهیم. دسترسی مستقیم شما به اکانت باعث می‌شود در هر لحظه بتوانید عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی خود را بسنجید.

علاوه بر این موضوع، کارشناسان متخصص افراک در مدیریت و بهینه‌سازی اکانت، همراه با شما هستند. با مدیریت بهینه کمپین‌های گوگل ادز‌، هزینه‌ها و نرخ کلیک‌های هرز تبلیغات شما کاهش یافته و کارایی تبلیغات‌تان افزایش می‌یابد.

همین حالا کمپین تبلیغ در گوگل خود را بسازید

ثبت سفارش

چرا باید در گوگل تبلیغ کنیم؟

تبلیغات‌ در گوگل کجا نشان داده می‌شود؟

در صفحه اول گوگل! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و میخواهید هرکس در گوگل سرچ کرد "وکیل خوب در تهران" سایت شما در صفحه اول گوگل نشان داده شود، آنگاه نیاز است تا از تبلیغات‌ گوگل استفاده کنید.

چرا تبلیغات کلیکی گوگل بهترین روش تبلیغات آنلاین شناخته میشود؟

زیرا دقیقا مخاطب اصلی را هدف قرار می‌دهد. به عنوان مثال وقتی کسی سرچ میکند "وکیل در تهران" او مشکلی دارد و واقعا به دنبال یک وکیل خوب در تهران است. او پول دارد و آماده گرفتن وکیل است! اما سایر تبلیغات مثلا تبلیغات بنری در سایت های دیگر ممکن است مخاطبانی داشته باشند که اصلا در آن لحظه نیاز به خدمات خاصی ندارند.

چه کسانی باید از تبلیغات‌ در گوگل استفاده کنند؟

تقریبا همه! می‌توان گفت تبلیغ‌ در گوگل‌، روشی است که برای همه اصناف نتیجه می‌دهد.

تبلیغ‌ در گوگل از مرحله تصمیم‌گیری تا عمل چقدر طول می‌کشد؟

از مرحله‌ای که تصمیم شما قطعی شود تا مرحله‌ای که سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید بیشتر از چند ساعت طول نخواهد کشید! این سیستم بسیار سریع قابل مشاهده، فعال و زود بازده است.

هزینه ها چگونه است؟

ابتدا شما یک اکانت از افراک تهیه می‌کنید که به عنوان مثال ۲۰۰ درهم شارژ اولیه دارد. سپس بعد از ساخته شدن تبلیغ به ازای هر کسی که روی تبلیغ شما کلیک می‌کند مبلغی از اعتبار شما کم می‌شود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم. پس از تمام شدن اعتبار تبلیغ‌ درگوگل خود باید نسبت به شارژ اعتبار اقدام کنید.

چه عواملی روی هزینه هر کلیک موثر است؟

هزینه هر کلیک به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله: کلمه کلیدی که می‌خواهید برای آن تبلیغ در گوگل‌ دهید؛ آیا دیگران هم برای آن کلمه کلیدی تبلیغ داده اند؟ چقدر سایت شما به کلمه کلیدی مرتبط است؟ مقدار کلیک‌های قبلی شما چقدر بوده است؟ هزینه‌های کلیک به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد که معمولا پس از ساخته شدن اکانت گوگل‌ ادز می‌توان آنها را کاهش داد.

هزینه ها را چگونه می‌توان مدیریت کرد؟

مواردی از قبیل حداکثر مبلغی که حاضرید برای هر کلیک هزینه کنید، حداکثر مبلغی که حاضرید روزانه خرج تبلیغات‌ در گوگل کنید و ... همگی قابل تنظیم هستند.

چگونه هزینه های تبلیغ در گوگل ادوردز کاهش میابد؟

کاهش هزینه‌های هر کلیک، هزینه‌های روزانه و ماهانه نیازمند دانش تخصصی گوگل ادز‌ است که این مهم را ما در اختیار شما قرار می‌دهیم. دانش‌مان را با شما به اشتراک می‌گذاریم و به شما کمک می‌کنیم هزینه‌های کلیک کمتری بپردازید اما بازدید روزانه بیشتری داشته باشید.

پشتیبانی افراک در چه مواقعی آنلاین است؟

ما روزهای عادی و کاری ۲۴ ساعته پشتیبان شماییم. پنجشنبه ها ۹ الی ۱۸ و روزهای جمعه و تعطیل رسمی از ۱۲ الی ۱۶ پشتیبان شماییم.

چطور به افراک اطمینان کنم؟

ما دپارتمان تخصصی تبلیغات آنلاین شرکت ایرانیکارت هستیم. با بیش از ۸ سال سابقه و ده‌ها هزار مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر رسمی گوگل.