284262 - 021

تبلیغ در لینکدین Linkedin

لینکدین مجمع متخصصین است، این را همه میدانند ! اگر مایلید تبلیغات شما را کاربران لینکدین که تقریبا همگی جزو قشر تحصیلکرده و متخصص جامعه هستند نشان دهد کافی است این کار را به ما بسپارید.ما تبلیغ شما را به صورت کاملا تخصصی در لینکدین به کاربران ایرانی نشان میدهیم تا در جلوی چشم متخصصان و کارشناسان ایرانی قرار بگیرید.افراک میتواند به صورت تخصصی تبلیغات شما را در سراسر لینکدین به گروه مورد نظر شما نشان دهد و از این طریق میتوانید برندسازی بسیار مناسبی انجام دهید.

تبلیغات در لینکدین به چه صورت است؟

  1. لینک به وبسایت شما
  2. لینک به صفحه شرکت شما در سایت لینکدین (LinkedIn)

هزینه تبلیغ در لینکدین چقدر است؟

هزینه کلیک روی هر تبلیغ در لیکندین از ۲ دلار شروع میشود و با توجه به رقابت ها و با توجه به اینکه چه کسانی در هدف شما قرار دارند این هزینه ممکن است تا ۴-۵ دلار نیز بالا رود. اما به صورت کلی هزینه ۲.۵ دلار هزینه مناسبی است.

لینکدین چه تبلیغاتی را قبول میکند؟

تبلیغات لیندکین مورد به مورد توسط شخص بررسی میشوند، به این معنی که تبلیغات مانند گوگل یا فیس بوک نیستند که توسط الگوریتم ها بررسی شوند بلکه ناظری آن ها و متن آنها را میبنید تا مغایر با قوانین لینکدین نباشد لذا تایید تبلیغات لینکدین حداقل ۲۴ ساعت طول میکشد و گاها تبلیغات رد میشوند تا با جمله بندی بهتری دوباره وارد شوند.

افراک با سابقه خود میتواند تبلیغات شما را به انجام دهد تا با کمترین خطا تبلیغات شما تایید شوند.

شبکه های اجتماعی

تمرکز بر روی افزایش سود و فروش شما