284262 - 021

سرویس تبلیغ در Gmail چیست؟

تعهد ما به مشتری کلید موفقیت ماست

مدتی است گوگل سرویس “تبلیغ در جی میل” را معرفی کرده است.

این تبلیغات در بالاترین نقطه اینباکس مشتریان نشان داده میشود و میتواند به صورت عکس یا ویدئو باشد. همچنین این تبلیغات میتواند جهت معرفی یک سرویس یا پکیج مثلا جهت معرفی “تور مالزی” باشد. این سرویس فوق العاده است اما برای نتیجه گیری بهتر نیاز است تا شما با اصول اولیه آن آشنا باشید. تبلیغات بدون تخصص و به صورت سرسری باعث تلف شدن سرمایه و وقت شما خواهد شد.

تبلیغات شما در سرویس جیمیل هزاران مخاطب در سراسر وب خواهد داشت.

    • بیش از 900 میلیون کاربر در جی میل به عنوان مخاطبین تبلیغ
    • امکان تبلیغ در جی میل فارسی زبانان به صورت منطقه ای و هدفمند
    • امکان درج عکس، ویدئو یا HTML
    • امکان تبلیغ به صورت بسیار تخصصی فقط برای مشتریان شما
    • بازدهی و برندینگ فوق العاده در کوتاه ترین مدت

به یاد داشته باشید

میلیون ها نفر در سراسر جهان روزانه جی میل خود را چک میکنند.

پس شما با یک بازار هدف بسیار عالی سروکار خواهید داشت، آنها چه با کامپیوتر، چه با تبلت یا گوشی موبایل جی میل خود را چک کنند تبلیغ شما آماده است تا به آنها نشان داده شود. تبلیغ در جی میل در کنار دیگر تبلیغات مانند “تبلیغ در گوگل” یا “تبلیغات بنری در دیگر سایت ها” میتواند فروش شما را بیشتر کند.

به یاد داشته باشید همواره یک نوع تبلیغ یکباره نمیتواند فروش شما را چندین برابر کند و بکار گیری مناسب از تمامی ابزارها و تنوع تبلیغات میتواند فروش شما را بیشتر و بیشتر کند.

افراک این سرویس را فقط به کاربرانی ارائه میدهد که یکی از سرویس های ماهانه “مدیریت اکانت گوگل ادوردز” را از افراک تهیه کرده باشند. این سرویس در کنار یک اکانت بهینه شده گوگل ادوردز عالی است! امتحان کنید !

با کارشناسان ما مشورت کنید

ارسال درخواست

شبکه های اجتماعی

با تبلیغات هدفمند، سود خود را تا ۲۵۰٪ افزایش دهید