32112-031 ۹۱۰۹۲۰۰۰-۰۲۱

با گوگل ادموب ، از اپلیکیشن خود درآمد کسب کنید!

جذاب‌ترین منبع درآمد توسعه‌دهنگان اپلیکیشن

گوگل ادموب

Google Admob

گوگل ادموب Google AdMob یکی از مهمترین سرویس های گوگل و بزرگترین شبکه های تبلیغاتی جهان می باشد. با استفاده از این سرویس می توان از طریق اپلیکیشن های موبایل کسب درآمد کرد. در واقع برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن با انتشار اپلیکیشن خود در گوگل پلی یا app store می توانند علاوه بر درآمد حاصل از فروش اپلیکیشن یا پرداخت درون برنامه ای، از نمایش تبلیغ در اپلیکیشن خود نیز درآمد کسب کنند. تبلیغ کنندگان با تبلیغ در اپلیکیشن های مختلف و مرتبط می توانند به مشتریان جدید برسند و کاربران نیز محصولات و خدمات مرتبط را کشف می کنند. برای استفاده از این سرویس می توانید از خدمات افراک استفاده کنید و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید.

 

سفارش گوگل ادموب‌

چگونه با استفاده از سرویس «گوگل‌ ادموب‌» افراک، درآمد دلاری کسب کنیم؟

تنها سه مرحله تا کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن خود فاصله دارید!

ارزیابی اپلیکیشن

اپلیکیشنی که قصد کسب درآمد از آن را دارید، باید در گوگل پلی یا اپ‌استور ثبت شده و میزان نصب آن حداقل به ۱۰ هزار نصب رسیده باشد.
همچنین اپلیکیشن هایی با محور فعالیت وی پی ان، تلگرام غیر رسمی و هرگونه فعالیتی که در قوانین کشور و پلیس فتا تایید نشود، مورد پذیرش نخواهد بود.

ایجاد دسترسی

در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار کارشناسان افراک قرار می‌دهید تا امکان اتصال سرویس گوگل‌ ادموب‌ و اپلیکیشن شما فراهم شود.

کسب درآمد دلاری

در این مرحله، همه‌چیز آماده است تا از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کرده و پس از کسر ۲۰ درصد کارمزد افراک، آن را نقد کرده و تحویل بگیرید.

چرا باید از گوگل ادموب استفاده کنیم؟

چه ویژگی‌هایی تبلیغات ادموب گوگل را محبوب کرده است؟

ادموب / گوگل ادموب / تبلیغات ادموب گوگل

نمایش تبلیغات کاربرپسند

تبلیغات گوگل‌ ادموب‌‌ متناسب با محتوای اپلیکیشن شما و کاربران آن است و کاربران شما را آزار نمی‌دهد. در نتیجه به تجربه کاربری اپلیکیشن شما لطمه‌ای وارد نمی‌شود.

همین حالا از گوگل ادموب‌ استفاده کنید
google admob

جذاب‌ترین منبع درآمد توسعه‌دهندگان اپلیکیشن

با استفاده از گوگل‌ ادموب‌ ، علاوه بر کسب درآمد از فروش اپلیکیشن و پرداخت درون‌برنامه‌ای، از نمایش تبلیغات گوگل ادموب‌ نیز درآمد دلاری کسب می‌کنید.

همین حالا از گوگل ادموب‌ استفاده کنید
google admob

معامله برد - برد

از آنجایی که گوگل‌ ادموب‌، متناسب با اپلیکیشن شما و کاربران آن است؛ کاربران از آن استقبال می‌کنند و شما نیز از نمایش تبلیغات درآمد کسب می‌کنید.

همین حالا از گوگل ادموب‌ استفاده کنید

با گوگل ادموب‌ بیشتر آشنا شوید

آنچه درباره تبلیغات ادموب‌ گوگل باید بدانید

اپلیکیشن شما، منبع درآمد دلاری شماست!

همین حالا از گوگل ادموب‌ استفاده کنید

سوالات متداول

ابتدا باید یک اپلیکیشن طراحی کنید، آن را در یکی از دو فروشگاه گوگل پلی یا app store منتشر کنید، سپس اپلیکیشن خود را ادموب‌ ثبت کنید.

استراتژی‌های قیمت‌گذاری ادموب‌ به شرح زیر هستند:

به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ (CPC)
به ازای هر 1000 بازدید (CPM)
به ازای هر تعامل در اپلیکیشن (CPE) مانند اولین خرید در اپلیکیشن
می توان به صورت ترکیبی هم از این روش ها استفاده کرد. بیشترین میزان کسب درآمد از طریق استراتژی های CPC و CPM صورت می‌گیرد.

ادموب‌ شرایط خاصی برای ثبت اپلیکیشن در نظر نگرفته است زیرا فقط اپلیکیشن هایی در ادموب‌ ثبت می شوند که در گوگل پلی یا app store منتشر شده باشند. شرط انتشار اپلیکیشن ها رعایت قوانین این دو مارکت می باشد. همین قوانین برای ادموب‌ نیز قابل قبول است.

تبلیغ در ادموب‌ پروسه ای زمان بر است و شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات در مورد سوالات متداول
سوالی دارید؟

سوالات خود را از بخش تماس با ما مطرح فرمایید. در اولین فرصت کارشناسان ما پاسخ را برای شما ارسال خواهند کرد.

تماس با ما
حداکثر زمان پاسخگویی 24 ساعت